0
0
0

УІД-20 (115)

Доїльні апарати УІД-20 (115)


Головні переваги доїльних апаратів УІД-20 М115:

  • Можна підключити 3 доїльних відра одночасно і обслужити до 30 корів за годину;
  • Двигун на низьких оборотах;
  • Високоякісні матеріали всіх деталей і сполучних.

Молоко і інші молочні продукти, які ми споживаємо сьогодні, виробляються молочними тваринами, в основному коровами. Молоко призначене для теляти, але людина за століття приручення і селекції створила корову, яка дає набагато більше молока, ніж потрібно теляті. Сучасні корови дають потомству менше 5% молока, а все інше використовується для споживання людиною. Спочатку невелика кількість надлишків молока доїли вручну з вимені після того, як теля було погодоване. Сьогодні корів доять апаратами два або три рази на добу. Принцип роботи доїльного апарату імітує смоктання теляти. Молоко витягується в гумовій прокладці, яка додається до соски з більш низьким тиском (вакуумом), ніж навколишній атмосферний тиск. Щоб уникнути пошкодження соски, підкладка періодично стискається, щоб створити масаж і полегшення на соску, яка піддається впливу вакууму. Це називається пульсацією і зазвичай відбувається кожну секунду. Принцип роботи був винайдений майже століття тому і з часом був вдосконалений в сучасних доїльних установках. Ця машина дуже рідкісна в тому сенсі, що це єдина машина, яка регулярно працює з твариною і на ньому в виробничих цілях. Тому надзвичайно важливо, щоб він працював правильно, щоб не нашкодити тварині або якості молока. Для доїння на індивідуальній фермі вам необхідно вибрати установку, яка найкращим чином відповідає вимогам конкретної ферми.

Як вибрати доїльний апарат?

  1. Ви повинні враховувати, скільки корів, прив'язані вони або розв'язані, і в якій мірі їх годують.
  2. Вам необхідно знати фактичні і плановані рівні надоїв, а також характер отелення.
  3. Вартість робочої сили, кваліфікація і доступність визначатимуть рівень автоматизації.
  4. Технічні питання, такі як існуючі будівлі, доступ до електроенергії, якість і доступність води, а також під'їзні шляхи, будуть впливати на технічні характеристики ферми.
  5. Нарешті, необхідно також враховувати фінансові та експлуатаційні витрати.

Доїльний апарат УІД-20 М115 призначений для великих ферм, там, де є велике поголів'я. Даний апарат має високу продуктивність і до нього можливо підключити 3 відра, це дасть можливо видоювати безліч корів за короткий час. Крім своєї продуктивності, доїльний апарат УІД-20 М115 оснащений масляним насосом, шириною 115 мм. Продуктивність в даному апараті 22,5 куб.м / год. Потужність двигуна 750 Вт на 1500 об / хв, двигун тяговий і низькими обертами, через це злегка гучний, рівень шуму досягає 55 дБ, у порівнянні з усіма перевагами даного апарат, шум не стане перешкодою при покупці. Також доїльний апарат УІД-20 М115 має колеса, виготовлені з пластику і полнотілої гуми, такі колеса не бояться іржі, і ви ніколи не будете хвилюватися з приводу їх зносу.
Доїння корів - це висококваліфікована робота, яка виграє від постійного дотримання правильного розпорядку дня.

Рекомендації по доїння корів за допомогою доїльного апарату УІД-20 М115

  1. Перед тим як почати процес доїння, необхідно відразу перевірити наявність всього обладнання та інструментів, а так само звернути увагу на їх стан.
  2. Перед доїнням надіньте чисту відповідний одяг і ретельно вимийте руки.
  3. Завжди поводьтеся з тваринами обережно, спокійно і тактовно. Не кричіть і не бийте, якщо хочете, щоб вони давали вам все своє молоко.
  4. Очистіть і помасажуйте вим'я корови. Якщо вим'я чисте, використовуйте хімчистку. Якщо воно настільки брудне, що потрібно волога чистка, не забудьте витерти соску насухо після чищення. Використовуйте серветки для кожної корови індивідуально, і якщо це не одноразові серветки, то їх варто прати перед кожним новим використанням. Зробіть кілька крапель з кожної соски і перевірте, чи немає пластівців або крові. У деяких країнах для дезінфекції зовнішньої частини соски використовується спеціальний препарат. Це запобігатиме поширенню інфекцій із зовнішнього боку соска на внутрішню частину того ж або інших сосків, які дояться за допомогою того ж пристрою.
  5. Одягти доїльний апарат протягом однієї хвилини після приготування. Для цього дуже важливим є постійний розпорядок, оскільки у корів розвинеться рефлекс придушення, який пристосований до такого розпорядку.
  6. Слідкуйте за процесом доїння і відрегулюйте установку, якщо вона починає пищати або корова відчуває себе незручно. Зніміть блок, коли потік молока припиниться або стане дуже низьким. Перед зняттям модуля переконайтеся, що вим'я порожнє.
  7. Уникайте розвитку звички, коли всі корови очікують, що ви будете доїти іх машинним способом. При використанні доїльного апарату, зробіть кілька перевірок, чи правильно дояться корови.
  8. Соски умочіть протягом однієї хвилини після відриву. Це забезпечить дезінфекцію і захист каналу соска, поки він ще відкрите.
  9. Хворих корів завжди слід доїти окремо і після всіх здорових корів.
  10. Корови можуть застосовуватися до певного графіку, по-цьому постарайтеся робити доїння приблизно в один і той же час.

Де купити доїльний апарат УІД-20 М115 в Україні?


Купити доїльний апарат УІД-20 М115 можна в нашому інтернет магазині за найнижчими цінами, також на нашому сайті ви можете знайти комплектуючі до доїльним апаратів і всі запчастини до них.