0
0
0

Колона AquaGradus Делюкс 2.0 (без ємності)

Відгуки:
(0)
  • Виробник: АкваГрадус
  • Модель: AKGR-13710
  • Артикул: aqgr-110849
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Висота колони, мм: 1050 мм / 1500 мм
Дефлегматор, мм: муфта 1/4 "
Для плит: газ, електр., керамич., індукц.
Доохолоджувач спирту: муфта 1/4 "
Максимальна міцність продукту: 93 - 95 град.

Колона AquaGradus"Делюкс 2.0", (без ємності)

Конструкція апарат AquaGradus ™ Делюкс 2.0 дозволяє робити прискорену перегонку до 7 л / год для спирту-сирцю. Ви можете встановити на бак гідрозатвор і ставити брагу прямо в баку.

Кламповое з'єднання всіх вузлів апарату дозволяє міняти конфігурацію і використовувати прилад в 6 режимах роботи. Тепер Ви можете готувати БУДЬ напої всього на одному апараті, навіть в базовій комплектації приладу.

Лазерне різання і зварювання металу за Стандартом EN ISO 9692-1, силіконові прокладки на всіх сполучних вузлах - позбавлять Вас від неприємного запаху на кухні.

Апарат оснащений вузлом "Поворот на 180 потстілл", що дозволяє використовувати апарат в режимі "потсітлл" - прискореної перегонки браги, для швидкого отримання спирту сирцю!

"Делюкс 2.0" оснащений власним унікальним вузлом відбору, системою охолодження на швидкоз'ємних з'єднаннях, а також доохладітелем спирту і голчастим краном тонкої настройки, що дозволяє використовувати апарат в режимі ректифікаційної колони!

Переваги Апарату AquaGradus"Делюкс 2.0":

  1. Чи не іржавіє і не окислюється

    Апарат AquaGradus ™ "Делюкс 2.0" виготовлений з нержавіючої сталі AISI 304 - жароміцного і карозійно-стійкого металу.

  2. Вузол відбору "Делюкс 2.0"

    Швидка трансформація дистилятори в колону ректифікації!

  3. Цифровий термометр в комплекті

    Дозволяє контролювати процес перегонки, початок і старт.

  4. 100% герметичність

    Спеціальні литі силіконові прокладки - позбавлять від неприємного запаху на кухні.

  5. універсальність

    Апарат "Делюкс 2.0" можна використовувати в режимі ароматної перегонки, швидкої перегонки - "потсітлл" і навіть в режимі ректифікації!

Принципи роботи самогонного апарату AquaGradus ™ "Делюкс 2.0":

AquaGradus ™ Делюкс 2.0 - неосяжний простір для Вашої творчості!

 

Режим швидкої перегонки - "потстілл"

У режимі швидкої перегонки отримують сільський самогон і подібні напої, а також спирт-сирець для повторної перегонки. Колона і дефлегматор відділяється, і пари відразу ж після випаровування конденсуються в охолоджувачі, забезпечуючи рекордну швидкість перегонки.

7-трубне охолодження забезпечує в 4 рази більшу продуктивність, ніж в 1-трубних апаратах і в 3 рази більшою, ніж в апаратах зі змійовиками.

 

Режим ароматної дистиляції

Режим дистиляції використовується для приготування напоїв із збереженням аромату сировини фортецею близько 92 градусів, з відділенням всіх сторонніх запахів.

В цьому режимі активно використовується сорочковий дефлегматор. Він виконаний таким чином, щоб максимально зберігати аромат вихідної сировини, будь то фрукти, зерно або меляса.

Щоб додатково очистити пари від сторонніх запахів, не жертвуючи при цьому ароматом вихідної сировини, скористайтеся кільцями Рашига. Ця контактна насадка зроблена з міді і просто незамінна при ароматних перегонах.

 

режим ректифікації

Апарат "Делюкс 2.0" оснащений власним унікальним вузлом Відкинь, який встановлений вгорі колони. Цей вузол дозволяє перетворити колону "Делюкс 2.0" з дистилятори в колону ректифікації за допомогою всього декількох дій! Розслабте хомут вгорі колони, розгорніть холодильник апарату вертикально вгору і знову закріпіть хомут! Вітаємо, Ваш апарат тепер працює в режимі ректифікації!

Крім вузла відбору по рідини апарат стандарт також укомплектований голчастим крано тонкої настройки, який просто необхідний при відборі по рідини, а також доохладітелем спирту!

 

 

 
Характеристики
Технічні характеристики
Тип Колона
Витрати води 35 - 45 л / год
Охолодження проточное
Тип
Габарити
Висота колони, мм 1050 мм / 1500 мм
Товщина стінки, мм 1,5 мм
Характеристики самогонного обладнання
Дефлегматор, мм муфта 1/4 "
Для плит газ, електр., керамич., індукц.
Доохолоджувач спирту муфта 1/4 "
Максимальна міцність продукту 93 - 95 град.
Марка сталі AISI 304
Холодильник охолоджувач муфта 1/4 "\муфта 1/4"
Царга 700 мм
Швидкість перегонки браги 5 - 7 л / год
Швидкість перегонки спирту-сирца 1 - 1,5 л / год
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Нещодавно переглянуті